Hakkımızda

Neden Biz?

2020 yılında, "İnsan sağlığı için en yeni ve kaliteli ürünleri kullanarak, müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Elfilaç Sağlık Ürünleri, profesyonel kadrosunun 15 yıllık geçmişini arkasına alarak, Türkiye’de, faaliyetine tüm prosesleri tamamlamış olarak, geniş ürün gamı ile İstanbul’da start vermiştir.

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş firmamızı, yakından tanımaya ne dersiniz?

Sağlık ürünleri dünyası, pek çok tedarikçiyi bünyesinde barındırmakla birlikte, az sayıdaki; yeni teknoloji ve insan sağlı öncelikli ilke ile hizmet sunan, rol model firmaların arasında, firmamız, kalıcı olacak temelleri atmaya başlamıştır.

Hasta sağlığı öncelikli olan ve doğru ürün kullanmak için, profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların, öncelikli tercihi olan Elf İlaç Sağlık ürünleri, geniş yelpaze ile çözüm olmaya devam etmektedir.

Referans hastaneler ile aktif ve direk çalışmanın yanısıra, saygın bayi ağı ile de tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz.

Elf İlaç Sağlık Ürünleri olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.